Mutfakta Şov YapMAYA hazır mısınız?

Evinde fermente gıda üretmek isteyen ancak günlük hayatın koşturmacası içinde buna fırsat bulamayan ya da ideal koşulları oluşturamayan kişilerin yardımına koşan Vestel, yeni nesil MAYA Buzdolabı ile mayalama için gerekli tüm koşulları sağlıyor. Hamur, yoğurt, kefir, sirke ve turşu gibi mayalama işlemi gerektiren 7 farklı gıdanın; otomatik olarak ayarlanan sıcaklık ve süre fonksiyonları ile herkes tarafından kolay bir şekilde yapılmasına ve saklanmasına olanak sağlayan, bireylerin sağlıklı yaşam isteklerini destekleyen Vestel MAYA Buzdolabı reklam filmi yayınlandı.

Concept Reklam Ajansı tarafından Kerem Özkut’un yaratıcı yönetmenliğinde çekilen reklam filmi “Hadi mutfakta şov yapmaya” sloganıyla dikkat çekiyor. Reklam filminin prodüksiyonu 1001 Film’e, müziği ise Jingle Jackson’a ait.

KÜNYE

Reklamveren: VESTEL

Reklam Ajansı: Concept

Reklamveren Yetkilileri: Duygu Badem Uylukçuoğlu, Feza Turunçoğlu, Evren Koç, Gizem Birgül, Rojen Nasır, Taha Serhat Tonbul, Mert Altuntaş, Özgecan Akbulut

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Kerem Özkut

Kreatif Direktörler: Sedat Dündar, Umut Dizdar, Gökhan Özdemir

Yaratıcı Grup Başkanı: Emre Günaydın, Taygun Taşçı

Yaratıcı Grup: Görkem Can Uygun, Berke Gülçiçek, Kübra Demirkaya, Gizem Serçe, Kübra Çakır, Gizem Kuşçu, Furkan Yaman

Grafiker: Şule Kurtoğlu

Müşteri İlişkileri Direktörü: Barış Alemdar

Müşteri İlişkileri: Berkalp Diner, Serap Balaban, Beril Gırbalar, Gizem Pelivan

Stratejik Planlama: Onur Aydın, Aytuğ Ateş, Su Solak

Ajans Prodüktörleri: Mert Turan, Hilal Kınalıada

Redaktör: Feridun Çetinkaya

Motion Designer: Mümin Günal

Prodüksiyon: 1001 Film

Müzik: Jingle Jackson

Post: IPD

MAYA teknolojisi yanında Vestel Maya Buzdolabı, sahip olduğu Maksimum Tazelik Teknolojisi ile meyve ve sebzelerin solunumuyla oluşan gazın ortamdan uzaklaştırılmasını sağlayarak gıdaların daha uzun süre besin değerlerini kaybetmeden saklanmasını; Aktif İyon Teknolojisi ile ise dolap içerisine negatif yüklü iyonlar göndererek pozitif yüklü kötü koku moleküllerini indirgenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda “PUZZLE” özelliğine sahip geniş hacimli MAYA Buzdolabı, çok işlevli akıllı bölmeleri sayesinde 19 farklı şekilde kullanılabiliyor. Maya bölmesi istenildiği zaman dondurucu veya soğutucu olarak kullanılabildiği gibi, diğer bölmelerin kullanım fonksiyonları da tüketici tercihine göre ayarlanabilmektedir. Bunun dışında özel bölmeler kullanılmadığında kapatılarak enerji tasarrufu sağlamaya da imkân sunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*