Philips Elite Plus ile giysileriniz ilk günkü gibi

Philips Elite Plus ile yeni yılda giysilerinizde zahmetsiz mükemmel sonuçlar alabilir ve giysilerinizi her zaman ilk günkü gibi giyebilirsiniz.

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Philips, PerfectCare Elite Plus GC9682 buhar kazanlı ütüsünü yeni yılda ütü deneyimini zahmetsizce yaşamak ve mükemmel sonuçlar almak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Üstelik giysilerinize her seferinde ilk günkü gibi giyme özgürlüğü sunarken aynı zamanda yeni yıl için hediye arayanlara da şık bir alternatif sunuyor.

Philips PerfectCare Elite Plus, ısı ayarı gerektirmeyen OptimalTEMP teknolojisi sayesinde kotlardan ipek kumaşlara, ketenden kaşmire kadar ütülenebilen tüm kumaş türlerinde sıfır yanma riski ile güvenli, zahmetsiz ve mükemmel bir ütüleme imkânı tanıyor.

Devrim niteliğinde teknoloji: Akıllı Otomatik Buhar teknolojisi ‘DynamiQ sensör’


DynamiQ sensör, içindeki hareket sensörü ile buhar gücünü hareketlerinize göre ayarlayarak doğru zamanda doğru buhar miktarını verir. Siz durduğunuzda buhar vermesi de durur. Böylece üstün rahatlık ve zahmetsiz ütüleme için ihtiyaç duyulan buhar basıncını ayarlayarak, otomatik olarak mükemmel miktarda buhar verir.

Mükemmel kumaşlar için tek bir ayar yeter!
Philips PerfectCare Elite Plus buhar kazanlı ütünün güçlü ve sürekli buhar özelliği ile en kalın kumaşlar bile kolayca ütüleniyor. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz şok buhar özelliği sayesinde en zor kırışıklıklar artık sorun olmaktan çıkıyor. Mükemmel buhar dağılımı için özel olarak tasarlanan 5 yıldızlı T-ionicGlide tabanının 6 katmanlı teknolojisi sayesinde çizilmeye karşı dayanıklılık sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*