Philips Lumea Prestige istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı oluyor

Philips’in şimdiye kadar geliştirdiği en güçlü IPL cihazı Lumea Prestige, kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmaya imkân sunuyor. Vücut kıvrımları için özel geliştirilen kavisli başlıkları ile çok daha kolay kullanım sağlayan Philips Lumea Prestige, yalnızca 3 uygulama gibi kısa bir sürede tüylerde %92'ye kadar azalma sağlarken*, düzenli kullanıldığında ise tüyler sorun olmaktan çıkıyor.

Philips, seçtiği kombinlerinden ödün vermek istemeyen, giydiklerini kendine, kendini de hayata yakıştıran kadınların istenmeyen tüyleri için Philips Lumea’yı beğenilerine sunuyor. Profesyonel güzellik salonlarında da kullanılan IPL teknolojisi (Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) ile dermatologlarla birlikte ev rahatlığında kullanım için tasarlanan Philips Lumea Prestige BRI950/00, kolay kullanımı ile tüy sorununu ortadan kaldırırken zamandan da tasarruf sağlıyor.

Yüzde 92’ye varan azalma

Tüy köklerine hassas ışık atışları uygulayarak kökleri dinlenme aşamasına geçiren Philips Lumea Prestige, vücudunuzda uzayan tüylerin miktarının zaman geçtikçe azalmasını sağlıyor. Uygulamanın tekrarlanmasıyla cildinizi tüylerden arınıyor; pürüzsüz ve yumuşakcık bir hale geliyor. Hassas bölgelerde bile güvenli kullanım imkanı sunan Lumea Prestige ile ilgili yapılan tarafsız araştırmalar, yalnızca 3 uygulama gibi kısa bir sürede tüylerde %92’ye kadar azalma olduğunu gösteriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*